Dom
Skargi, Blizne Jasińskiego, mazowieckie
- 6 200 zł
- 115 m²
- 53,91 zł/m²
Klaudia Wierzbic...
Skontaktuj się
Dom
Skargi, Blizne Jasińskiego, mazowieckie
zaktualizowane:
5 maja 2026
Dom
Zaktualizowane: 5 maja 2026
6 200 zł 115 m² 53,91 zł/m²
dom wolnostojący
6
1 000 m²
na podjeździe
6 200 zł
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
6Powierzchnia działki:
1 000 m²Miejsce postojowe:
na podjeździeKaucja:
6 200 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 6 200 zł / miesiąc
- Dostępny: natychmiast
- Preferowani lokatorzy: niepalący
- Charakterystyka domu 115 m², 6 pokoi (3 sypialnie), 1 łazienka; stan: dobry
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1970
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła
- Działka: 1 000 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Opłaty uzupełniające: kaucja: 6 200 zł / 1-krotność czynszu
- Wyposażenie: dom umeblowany, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: wanna, prysznic
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, piec
- opomiarowanie ciepła
- Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: na podjeździe
- Źródło: biuro nieruchomości: WAWA-ESTATE, zaktualizowane: 05.05.2026
- numer ogłoszenia: WST-DW-6901
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Skargi, Blizne Jasińskiego, Stare Babice, warszawski zachodni, mazowieckie
- Otoczenie: działki zabudowane, las
- cicho
- W pobliżu: przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
Do wynajmu parterowy dom z ogrodem.
Lokal składa się z przedsionka, widnej, oddzielonej kuchni, salonu, dwóch sypialni oraz przechodniego pokoju wypoczynkowo - telewizyjnego, widnej łazienki z wanną i prysznicem.