Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Prusa

Prusa, Blizne Jasińskiego, mazowieckie

  • 9 900 zł
  • 215 m²
  • 46,05 zł/m²

Zdjęcie

Aldona Wiechecka

Skontaktuj się

Dom, ul. Prusa

Prusa, Blizne Jasińskiego, mazowieckie

zaktualizowane:
11 maja 2026

9 900 zł

215 m²

46,05 zł/m²

Dom, ul. Prusa

Zaktualizowane: 11 maja 2026

9 900 zł 215 m² 46,05 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
400 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Kaucja:
-

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

400 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Kaucja:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 9 900 zł / miesiąc
  • Dostępny: maj 2026
  • Charakterystyka domu 215 m², 5 pokoi, 3 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2018
  •   materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  • Działka: 400 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Wyposażenie: dom umeblowany, lodówka, zmywarka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Sawicki Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 100/858/ODW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Blizne Jasińskiego / ul. Prusa / 215 m2 / 5 pokoi / działka 400 m2 / garaż

Współczesny dom w zabudowie bliźniaczej na terenie gminy Stare Babice.

DOM
Nowoczesny dom, w pełni umeblowany i wyposażony.
Oferta doskonała do wynajmu dla rodziny, dom składa się z:
PARTER:
- salon z kominkiem i wyjściem na taras
- aneks kuchenny
- wc
-spiżarnia
PIĘTRO:
- 3 sypialnie
- garderoba
- łazienka z wanną (...)

Agent

Aldona Wiechecka

663 055...

663 055 550

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.